Hotel Embassy ubytovanie Karlovy Vary - Fotogaléria !

Rodinný, štvorhviezdičkový hotel Embassy - jeden z najlepších golfových hotelov v Európe.

Hotel Embassy sa nachádza priamo v strede historického kúpeľného mesta Karlovy Vary, založeného v 14. storočí. V bezprostrednom okolí nájdete liečivé pramene a Vrídlo, divadlo, kostol, múzeum, kamenné a drevené kolonády, galérie a mnoho historických budov.

Ubytovanie v kúpeľoch Karlovy Vary
Hotel Embassy Vám ponúka ubytovanie v komfortne zariadených izbách. Pre pohodlie hostí slúži útulný lobby bar, spoločenská miestnosť s fitness centrom, masáže. Uzavreté parkovisko k dispozícii zdarma.

Hotel Embassy vybavenie a služby
Izby sú zariadené TV / SAT, telefónom s priamou voľbou a internetom, minibarom, trezorom. Pre hostí tu zabezpečujú tenis, golf (zľava na Greenfee 15-20%), kúpeľné procedúry, vstupenky na kultúrne podujatia, požičiavanie bicyklov a palíc pre nordic walking.

Hotel Embassy reštaurácia
Restaurant Embassy je vyhlásená štýlová reštaurácia so storočnou tradíciou, s českou i medzinárodnou kuchyňou a bohatou vinotékou. Raňajky sú zahrnuté v cene za ubytovanie.

Hotel Embassy Wellnes
Pre hostí hotel zabezpečuje v kúpeľnom centre Jessenius (od hotela 80m) terapeutické alebo relaxačné programy, možno aj len jednotlivé procedúry pre odpočinok.

Kúpele Karlovy Vary Hotel Embassy
K lázeňskému životu patrí prechádzky kúpeľnými lesmi. Nájdete tu cez 100km upravených lesných ciest s mnohými lesnými altánky a uchvacujícími panoramatickými pohľadmi na mesto Karlovy Vary.

Hotel ubytovanie Karlovy Vary Golf
V Karlových Varoch nájdete známe golfové ihrisko (18 jamiek), v neďalekom okolí potom ďalšie 18 jamkové ihriská: Cihelny, Františkovy Lázne, Mariánske Lázne, Kynžvart, Sokolov, Dostihové závodisko a Háje (9 jamiek). V hoteli Embassy Vám radi zabezpečia zľavu na Greenfee 15-20%.

Dovolenka Karlovy Vary hotel Embassy výlety
Naplánujú Vám výlety pešo alebo na bicykloch po krásnych chodníkoch v okolí hotela Embassy aj v okolí Karlových Varov. Výlety autom po okolí - hrad Loket, hrad a zámok Bečov, zámok Kynžvart, kláštor Teplá, výletné reštaurácie atď.
Hotel Karlovy Vary Embassy - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Karlovy Vary Embassy - hotel má reštauráciuHotel Karlovy Vary Embassy - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Karlovy Vary Embassy - možnosť pripojenia na internetHotel Karlovy Vary Embassy - golfHotel Karlovy Vary Embassy - tenis - v blízkosti hotelaHotel Karlovy Vary Embassy - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Karlovy Vary Embassy - Iybz sú vybavené televízoromHotel Karlovy Vary Embassy - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Karlovy Vary Embassy - Izby s vlastnou toaletouHotel Karlovy Vary Embassy - v izbach je telefon